מה במתחם

 

כל משפחה, זוג או קבוצה שמגיעים לחניון ירדן כנרת יכולים להיות רגועים כבר מהרגע הראשון. בתוך המתחם הרחב והנעים, שמוצל על ידי עצי האקליפטוס ונמצא בסמוך למי הכנרת, תמצאו את כל מה שצריך לחופשת שטח נוחה ונעימה.


מתחם לינה גדול ומרווח
בחניון ירדן כנרת מתחם קמפינג להקמת אוהלים שכיף להניח בו את כל הציוד, להקים בו אוהל ולשכוח לכמה ימים מהשגרה. במתחם כל אחד יכול להיות ממקום שמרגיש לגמרי שלו, בלי צפיפות ובלי רעש מיותר. למתחם אסור להכניס מערכות הגברה ואסור להשמיע בו מוזיקה חזקה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור משפחות שרוצות להנות מקמפינג רגוע ושקט עם הילדים.


מתחם להצבת קראוונים
לצד מתחם האוהלים אפשר למצוא בחניון ירדן כנרת שטח שמתאים לחניית קראוונים. אתם מביאים את הקראוון עד המים ואנחנו מספקים לכם את כל מה שצריך מסביב, עם מגוון שירותים שיהפכו את החופשה לנוחה יותר.
כל מה שצריך לחופשה מהנה
במתחם תמצאו שירותים ומקלחות עם מים חמים שזורמים 24 שעות ביממה, שולחנות פיקניקים, ברזיות מים, נקודות חשמל ותאורת שטח, נקודות לניפוח סירות, השכרת מקררים לאחסון מזון ומינימרקט שפועל במהלך שעות היום. עמדת הכניסה והתשלום לאתר פתוחה וזמינה בין השעות 8:00-22:00.


חנייה נוחה בסמוך לחניון
בחניון ירדן כנרת לא צריך לחפש חנייה. החנייה נמצאת בסמוך למתחם האוהלים כך שתוכלו להביא מהמכונית את כל הציוד ומה שצריך לחופשה.


מגוון אטרקציות בסמוך למתחם
במתחם עצמו תוכלו להנות מהמים הצוננים של הכנרת ומישיבה נעימה מתחת לעצי האקליפטוס שנותנים צל בכל שעות היום, אבל מסביב למתחם תמצאו שפע של אטרקציות מרגשות שמתאימות לכל המשפחה. מפינות חי ופעילויות לילדים ועד לספורט ימי, ממתחמי קניות ואוכל ועד לטיולי שטח, טיולי אופניים ועוד אטרקציות מהנות.